Освітні проєкти партнерівNEAR - титульний партнер проєкту

 • NEAR Foundation підтримує ініціативи з навчання та розвитку креативного та критичного мислення, а тому активно допомогає багатьом освітнім проектам.

  Токени NEAR - це криптовалюта, яку можно вільно передавали, продавати, та використовувати в самій екосистемі NEAR. NEAR Protocol - це великий крок до вирішення проблем з довірою, де потрібна відкритість, та де ми не можемо просто довіряти якоїсь компанії чи людині (наприклад, якщо ми хочемо побудувати граф з соціальної довіри між людьми щоб оцінити вірогідність фейковості новин, що вони публікують, то нам потрібна платформа, якій ми би мали довіру щодо неможливості видалити інформацію та відмовитися від вже доданої інформації, а також мати можливість доказати, що інформація була додана певний час назад). Криптовалюта NEAR - це лише мала частина можливостей NEAR Protocol (передача токенів теж потребує надійності та неспростовності проведених операцій).

Distributed Lab

 • Distributed Lab - це команда криптографів, інженерів, дослідників і консультантів, що займаються глибокими технічними дослідженнями і розробками з 2014 року.

  Наша місія - побудувати Фінансовий Інтернет, що забезпечує максимальну зручність при взаємодії з сотнями фінансових облікових систем, які використовують єдиний API.

  Сьогодні ми допомагаємо компаніям впроваджувати новітні досягнення в області криптографії та блокчейн для створення облікових систем нового покоління, які в цифровому вигляді перетворять бізнес-процеси зсередини.

  Іншим важливим напрямом діяльності є створення спільноти - проведення некомерційних заходів, конференцій та курсів, публікування і безкоштовне поширення освітніх книг серед студентів, які вивчають кібербезпеку по всьому світу, - ми прагнемо зібрати і навчити наступне покоління інженерів, готових і здатних перетворювати облікові системи по всьому світу. Таким чином, користувачі зможуть мати єдиний електронний гаманець, який взаємодіє з усіма обліковими системами.

  Telegram-канал Distributed Lab Academy:
  https://t.me/dlforstudents

 • За будь-якою інформацією чи з пропозицією щодо організації взаємодії з Distributed Lab Ви можете звернутися на електронну пошту: education@distributedlab.com